Szanowni Państwo, informujemy, że Biblioteka w Skórcu jest nadal czynna😍. Obowiązujące od 28 listopada do 27 grudnia 2020 roku zasady udostępniania zbiorów bibliotecznych zostały przedłużone do 17 stycznia 2021 roku.

Na Czytelników czeka mnóstwo nowości – cały czas wprowadzamy kolejne! To jest naprawdę dobry czas na czytanie – dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Zachęcam do odwiedzenia Biblioteki i wybrania dla siebie książki.

Do zobaczenia!

Proszę o zapoznanie się z zasadami obowiązującymi w Gminnej Bibliotece Publicznej w Skórcu:

• Z biblioteki mogą korzystać wyłącznie osoby zdrowe i bez objawów infekcji.

• Ogranicza się liczbę czytelników jednocześnie przebywających w pomieszczeniach biblioteki do 1 osoby – proszę wchodzić pojedynczo!

• Wprowadza się obowiązek dezynfekcji rąk przed wejściem do biblioteki.

• Osoby przebywające w pomieszczeniu biblioteki mają obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz zachowania min. 1,5 m odległości.

• Zaleca się korzystanie z katalogu online i telefoniczne lub elektroniczne zamawianie książek przez stronę www.szukamksiazki.pl., Facebooka, e-mail biblskor@op.pl, przygotowanie listy książek i inne sposoby ograniczenia kontaktu osobistego. Ale oczywiście można przyjść i po dezynfekcji rąk – wybrać osobiście:)

• Zwrotu książek dokonuje się do pojemnika przy wejściu. Wszystkie zwrócone zbiory podlegają 3 dniowej kwarantannie przed ponownym wypożyczeniem.

• Do odwołania zawieszone zostają wszystkie imprezy i spotkania