Kod do Empik Go otrzymany w naszej bibliotece daje dostęp do 2 dowolnych audiobooków lub ebooków miesięcznie z PEŁNEGO KATALOGU 130 TYSIĘCY TYTUŁÓW,
👉podcasty nie wykorzystują limitu – czytelnicy mogą słuchać do woli wszystkich podcastów dostępnych w ofercie,
👉seriale audio – cały sezon serialu (wszystkie odcinki) zliczają się w ramach 1 limitu,
👉wspomniane dwa tytuły przyznawane są per kod, oznacza to, że każdy czytelnik ma równe szanse na wykorzystanie swojego limitu bez względu jak dużo czyta,
👉czytelnicy mogą wybierać z pełnego katalogu, który ciągle się powiększa o premiery – co miesiąc w abonamencie Empik Go pojawia się 500 nowych audiobooków i 1500 nowych ebooków.

Wydaje nam się, że ta oferta jest w porządku. Z raportów miesięcznych wynika, że niewiele osób przekracza liczbę dwóch książek miesięcznie, i że często słuchacie podcastów i seriali.

Mamy spory problem z osobami, które pobierają kody a ich nie aktywują. Do tej pory nie można było zweryfikować, które kody nie są aktywowane. Widzimy tylko w raportach, że wszystkie były rozdane, a aktywne są np 8 lub 9. Szkoda pustych kodów, za które biblioteka płaci. Jeśli są problemy z aktywacją – pomożemy!