Konkurs „Wakacje z książką” organizowany jest przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Skórcu dla Czytelników oraz mieszkańców Gminy Skórzec – szczególnie dla dzieci i młodzieży. Temat pracy konkursowej może być wyrażony w dowolnej formie plastycznej, w dowolnej interpretacji. Prace należy składać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Skórcu osobiście, drogą mailową (biblskor@op.pl) w formie pliku doc., jpg, skanu lub zdjęcia pracy, a także przez social media – Facebook. Proszę o zapoznanie się z regulaminem.

Serdecznie zapraszamy do zabawy i udziału w konkursie. Do wygrania nagrody książkowe i upominki.

Gminna Biblioteka Publiczna w Skórcu z przyjemnością ogłasza wyniki konkursu plastycznego „Wakacje z książką”.

Nagrody otrzymują:

Aleksandra Strzalińska

Franciszek Strzaliński

Kacper Pawlak

Amelia Kulik

Cecylia Kulik

Alek Kulik

Agata Kubaś

Ewa Kubaś

Marta Kubaś

Gratulacje!

❤️Prace są piękne, ciekawe, pasują do tematu konkursu.

Widać kreatywność, a także czas spędzony na rysowaniu. Dziękuję ❤️❤️❤️