Szanowni Państwo, ogłaszamy finał konkursu fotograficznego „Kobieta z książką”, organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Skórcu.📸

Zdjęcia do Biblioteki napływały drogą elektroniczną od 22 lutego do 7 marca 2021 roku. Wszystkie piękne, zgodne z tematyką, pokazujące kobiecość, mądrość, estetykę.

Promują czytelnictwo, pokazują pasję i miłość do książek. Jak napisał Jerzy Pilch:

Można zakochać się w kobiecie, która nie lubi książek? Można, ale po co? Kto przy zdrowych zmysłach zakochuje się w kobiecie, która nie lubi książek?

— Jerzy Pilch

Przechodząc do meritum! Komisja konkursowa w składzie:

• Olga Gajo – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Skórcu,
  • Arkadiusz Dołęga – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Skórcu, jednogłośnie zdecydowała, że nagrodę główną w konkursie „Kobieta z książką” otrzymuje pani Katarzyna Zdanowska.

Serdecznie gratulujemy!

💕

Zdjęcia, które przesłała, są przepiękne! Widać zaangażowanie i przygotowanie do zdjęć. Brawa za odwagę w pozowaniu! Można zauważyć piękną osobowość, charakter i wyjątkowy klimat.

Dla zwycięzcy konkursu mamy nagrodę główną – niespodziankę.

Pani Paulina Radzikowska Fotografia zaprasza Panią Katarzynę na sesję zdjęciową w swoim studiu!

Pozostałym osobom również gratulujemy! Zdjęcia są naprawdę przepiękne, klimatyczne!

Każda z osób biorąca udział w konkursie otrzyma książkę i dyplom pamiątkowy.

Po odbiór nagród zapraszamy od 11 marca już w nowym lokalu Biblioteki na ul. Siedleckiej 9.

Zobaczcie i polubcie piękną kobiecą galerię mieszkanek Gminy Skórzec!

Wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet!

🌺

Katarzyna Jastrzębska

Aleksandra Strzalińska – rewelacyjna!

Emilia Wołosiak

Nasz Rodzynek – Franek Strzaliński

Wszystkim uczestnikom Konkursu dziękujemy i serdecznie gratulujemy!