12 marca 2023 r. odbył się po raz kolejny Gminny Dzień Kobiet w Skórcu🌷, który zainicjował Wójt Jerzy Długosz.

Biblioteka włączyła się w organizację tego wydarzenia wraz z GOK w Skórcu. Wysłuchaliśmy występu Tomasz Karolak Stand Up.

Tego dnia odbyła się wystawa pod tytułem „Kobiecość” przygotowaną przez Radzikowscy Fotografia.

Przybyłych gości przywitał Wójt Jerzy Dlugosz i pan Krzysztof Kuźma, przewodniczący Rady Gminy Skórzec.

Honorowym gościem spotkania była pani Urszula Dudziak – znana artystka, z którą można było porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Uczestniczki wydarzenia wzięły udział w loterii fantowej i mogły wygrać atrakcyjne nagrody, m.in.:

– voucher na sesję zdjęciową – ufundowany przez państwa Paulinę i Dariusza Radzikowskich,

– voucher na zabieg kosmetyczny w salonie MariaAntonina w Skórcu o wartości 200 zł – ufundowany przez panią Małgorzatę Szewczyk,

– voucher na masaż/zabieg o wartości 100 zł w Katarzyna Zdanowska Masaż&Nails, ufundowany przez panią Katarzynę Zdanowską,

– kosz podarunkowy – od dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Skórcu,

– książki, tematyczne kubki i inne fanty – od dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Skórcu.

Za fanty bardzo sponsorom dziękuję – sprawiły dużo radości zwyciężczyniom🙂🥰🥰🥰.

Sala w Zespole Szkolno-Przedszkolnym była pełna kobiet, pozytywnej energii i śmiechu. Zapraszamy za rok!

Dziękujemy Paulina Radzikowska za wspaniałe zdjęcia z wydarzenia!

Dyrektor GBP w Skórcu – Olga Gajo i Paulina Radzikowska z córką
Wystawa fotograficzna „Kobiecość”