Koniec szkoły i lekcji, zaczynają się wakacje!

Wszystkich uczniów, studentów, dzieci, a także osoby dorosłe Gminna Biblioteka Publiczna w Skórcu zaprasza do udziału w akcji #wwakacjeodwiedzambibliotekę. Bez względu na pogodę, z książkami możesz ruszyć w świat wyobraźni.☀️☀️☀️🌤️⛈️☀️☀️🌈🌤️⛈️🌌

Z okazji wakacji Biblioteka zakupiła mnóstwo nowości dla dzieci i młodzieży – komiksy, jakich jeszcze u nas nie było, powieści i i bestsellery młodzieżowe.

Biblioteka sukcesywnie zwiększa swój księgozbiór, każdy znajdzie coś dla siebie.Będą też konkursy i niespodzianki!

Obserwujcie nasz fanpage, a także odwiedzajcie Bibliotekę Publiczną w Skórcu – to dla Was jesteśmy.

Życzę, aby czas wakacji był dla Was odpoczynkiem, pełnym miłych chwil i ciągłego rozwoju.

Życzę Wam też zdrowia 😊.

Do zobaczenia!