„KOLAŻ WISŁAWY” to konkurs plastyczno-literacki zorganizowany z okazji Roku Wisławy Szymborskiej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Skórcu. Cieszymy się, że dzieci, młodzież i dorośli przyłączyli się do zabawy z twórczością Wisławy. Zadaniem było stworzenie kolażu (wyklejanki) z cytatem Wisławy Szymborskiej.

Łącznie napłynęło 40 prac.

Komisja Konkursowa stanęła przed ogromnym wyzwaniem, aby wybrać najlepsze prace. Brana była pod uwagę: technika i forma wykonania, twórczy charakter pracy, samodzielność i oryginalność oraz użycie elementu akcentującego związek z Wisławą Szymborską.

Nagrodę główną w kategorii: dzieci i młodzież do 18 r.ż. uzyskała Maja Jastrzębska.

Wyróżnienia w konkursie uzyskały:

• Amelia Kulik,
  • Lidia Kołodziejska,
  • Laura Końca.

Pozostałe prace również miały wysoki poziom i wszystkie się podobały. Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom i upominek.

Nagrodę główną w kategorii: uczestnicy powyżej 18 r.ż. uzyskała pani Anna Dąbrowska.

Wyróżnienia otrzymały:

• Monika Poślada
  • Agata Świderska.

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do zwiedzania galerii!