Biblioteka plenerowa na skwerku w Skórcu! 💚 Każdy może skorzystać, nie trzeba się rejestrować🙂. Można czytać na miejscu albo wziąć książkę do domu. Jest też możliwość dołożyć swoją w ramach #bookscrossing.

👉Serdecznie zapraszamy do korzystania, czytania na miejscu oraz do promowania czytelnictwa razem z nami❣️

👉Gminna Biblioteka Publiczna w Skórcu zadba o to, by nie brakowało książek.

💪Ten uroczy domek postawiła Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej przy współpracy z Gminą Skórzec i Biblioteką.

Zewnętrzna biblioteczka wykonana została w ramach międzynarodowego projektu współpracy pt. „Innowacyjność Społeczności Wiejskich”, który współfinansowany jest ze środków EFRROW w ramach poddziałania „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego PROW 2014-2020.

Biblioteczka funkcjonować będzie na zasadzie „weź-przynieś swoją”.

Poleca dyrektor GBP w Skórcu Olga Gajo wraz z Tomaszem Skórą – Kawalerem Orderu Uśmiechu z Skórca :).

Regularnie uzupełniamy księgozbiór.

Skwerek w Skórcu to świetne miejsce na czytanie w plenerze.