Gminna Biblioteka Publiczna w Skórcu ogłasza wyniki konkursu zorganizowanego z okazji XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Hasło tegorocznej edycji to: „Znajdziesz mnie w bibliotece”.

Zaprosiliśmy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie na interpretację hasła „Znajdziesz mnie w bibliotece”.

Prace wysłane, przyniesione na konkurs zaskoczyły nas bardzo! Są przepiękne, kolorowe, dopracowane. Każda praca była naprawdę indywidualna, a uczestnicy wykazali się kreatywnością. Brawa dla każdego uczestnika konkursu:).

Komisja Konkursowa postanowiła, że nagrody główne w poszczególnej kategorii wiekowej otrzymają:

a) 0-7 lat – Amelia Kozłowska

b) 8 – 13 lat – Emilia Pucyk

c) 14 i  wzwyż – Marzena Chmielak

Zaś nagrodę specjalną otrzymują uczniowie ze świetlicy Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali-Dąbrowiźnie – za piękne, zbiorowe prace.

Po odbiór nagród prosimy zgłaszać do Biblioteki od 7.06.

Wszyscy uczestnicy konkursu, a także Szkoła otrzymają dyplomy i pamiątkowe książeczki.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia wystawy konkursu online!

Amelia Kozłowska
Emilia Pucyk
Marzena Chmielak

Nagroda specjalna:

Uczniowie ze świetlicy Szkoły Podstawowej w Grali-Dąbrowiźnie
Uczniowie Szkoły Podstawowej Im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali-Dąbrowiźnie – druga praca.

Pozostałe piękne prace konkursowe:

Aleksandra Strzalińska
Franek Strzaliński